Zarządzanie bezpieczeństwem zdalnego wsparcia w warunkach stale rosnących wymagań biznesowych

TeamViewer Tensor™ jest przeznaczoną dla firm i opartą na chmurze platformą łączności zdalnej, która pozwala na wdrożenie systemów zarządzania IT na szeroką skalę, w celu umożliwienia dostępu, wsparcia i kontrolowania dowolnego urządzenia lub maszyny w szybki i prosty sposób z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.

Platforma TeamViewer Tensor™ posiada funkcje bezpieczeństwa spełniające branżowe standardy ochrony danych, w tym kompleksowe szyfrowanie (4096-bitowe RSA/256-bitowe AES) oraz protokoły, które spełniają rygorystyczne certyfikaty bezpieczeństwa i standardy zgodności.

Zdalny dostęp wieloplatformowy

Niezależnie od tego, z jakiej platformy, urządzenia lub systemu operacyjnego korzystasz, dzięki oprogramowaniu TeamViewer Tensor™ możesz uzyskać zdalny dostęp do dowolnego komputera, laptopa, telefonu komórkowego, tabletu, czy terminala działającego w oparciu
o najpopularniejsze platformy lub systemy operacyjne.

Bezpieczne środowisko pracy zdalnej

Dzięki wykorzystaniu kompresji sieciowej dla chmury oraz kompleksowemu szyfrowaniu za pomocą kluczy 256-bitowych RSA oraz całkowitej integracji z firmowym katalogiem aktywnym lub dostawcą tożsamości SAML, oprogramowanie TeamViewer Tensor™ zapewnia Twoim zespołom dostęp do komputerów stacjonarnych lub serwerów chronionych przez Twoją zaporę w sposób bezpieczny i z dowolnego miejsca.

Pojedyncze logowanie (Single Sign-On)

Oprogramowanie TeamViewer Tensor™ jest kompatybilne z zasadami popularnych dostawców tożsamości SAML 2.0 i niweluje konieczność każdorazowego wprowadzania hasła po zmianie aplikacji. Dzięki pojedynczemu logowaniu (SSO), dostęp do TeamViewer Tensor™ stał się jeszcze prostszy.

Oszczędzaj czas, redukuj koszty, działaj zgodnie z zasadami

Bezproblemowe logowanie SSO oznacza dla użytkowników TeamViewer Tensor™ nie tylko
oszczędność czasu, ale również kosztów administracyjnych i nakładów związanych
z IT. Dzięki TeamViewer Tensor™ możesz z łatwością dodawać nowe konta w obrębie całej firmy. Wykorzystując te same zasady zarządzania użytkownikami, przekazane przez aktualnego dostawcę tożsamości, możesz automatycznie wdrożyć firmowe zasady zgodności i polityki z zakresu zabezpieczenia haseł.

Kompleksowa rejestracja aktywności

Rejestruj wszystkie działania użytkowników, rejestruj sesje zdalne i konfiguruj polityki użytkownika zapewniając maksymalną kontrolę i informacje o działaniach poszczególnych użytkowników i czasie ich trwania. Dzięki TeamViewer Tensor™ możesz być pewien, że Twoje przedsiębiorstwo jest zgodne z protokołami bezpieczeństwa i wymogami wewnętrznymi.