Kompletne wyposażenie sieci korporacyjnej oparte na produktach sieciowych dla przedsiębiorstw.

Przełączniki

Skalowanie, automatyzacja, programowalność i widoczność w czasie rzeczywistym dla szerokiego zakresu rozmiarów sieci.

 • Skalowalność i elastyczność – Huawei zapewnia najbardziej zróżnicowane portfolio produktów w branży, obsługujące elastyczne sieci dowolnej wielkości, od zaledwie 500 do ponad 50 000 serwerów. Analiza zebranych danych w czasie rzeczywistym umożliwia także szybkie i ciągłe wprowadzanie innowacji w zakresie usług oraz inteligentne operacje i konserwację (O&M).
 • Automatyzacja i zwinność – przełączniki centrum danych automatyzują operacje w sieciach nakładkowych i podkładowych, integrując narzędzia DevOps innych firm za pośrednictwem standardowych otwartych interfejsów programowania aplikacji (API).
 • Ujednolicona, otwarta architektura umożliwia płynną ewolucję od tradycyjnej sieci w centrum danych do sieci Software-Define Networking (SDN.

Routery

Wysoka pojemność, niezawodność, energooszczędność i łatwość konserwacji

Inteligentne urządzenia nowej generacji zaprojektowane do pełnienia funkcji węzów rdzeniowych sieci WAN przedsiębiorstw, węzłów dostępu do sieci dużych organizacji, węzłów DCI oraz wyjścia z sieci kampusowej lub wielkoskalowej IDC.

WLAN

Wsparcie w budowaniu sieci bezprzewodowych nowej generacji dla przedsiębiorstw każdej wielkości

 • Błyskawiczna prędkość – tylko AirEngine Wi-Fi 6 obsługuje technologie antenowe Huawei 5G, z 16 antenami o przepustowości 10 Gb/s i więcej, dzięki czemu aplikacje wymagające dużej przepustowości, takie jak 4K/VR, stają się rzeczywistością
 • Stale dostępna mobilność – unikalne dla Huawei AirEngine Wi-Fi 6, algorytmy radiowe zasilane 5G zapewniają nieprzerwaną, bezstratną mobilność usług o znaczeniu krytycznym we wszystkich scenariuszach, skutecznie osiągając niezawodność usług
 • Samoorganizująca się sieć – łącząc technologię sieci opartą na Huawei 5G, z inteligentną obsługą opartą na sztucznej inteligencji, AirEngine Wi-Fi 6 zapewnia stabilne, bazowe doświadczenie 100 Mb/s zawsze i wszędzie.

Bezpieczeństwo sieci

Produkty bezpieczeństwa sieci od Huawei poprawiają możliwości zapobiegania zagrożeniom w sieciach korporacyjnych i infrastrukturze telekomunikacyjnej, zmniejszając koszty i zwiększając wydajność obsługi w zakresie bezpieczeństwa.

 • Proaktywne wykrywanie oparte na sztucznej inteligencji – sprawia, że ​​sieci są znacznie mniej podatne na ataki, zmieniając ochronę z obrony pasywnej na aktywną ze współczynnikiem wykrywania zagrożeń na poziomie wyższym niż 95%.
 • Bezpieczeństwo zintegrowane z siecią – kompleksowo eliminuje zagrożenia bezpieczeństwa sieci, przechodząc od ochrony węzłów do ochrony sieci, aby zapewnić minimalne straty.
 • Automatyczna obsługa dostosowana do działania – automatycznie generuje i wdraża biznesowe zasady bezpieczeństwa, pomagając przedsiębiorstwom i przewoźnikom wyjść poza ręczną obsługę do inteligentnej obsługi.

Oprogramowanie do analizy i zarządzania siecią

Automatycznie i inteligentnie zarządza całym cyklem życia sieci. Oprogramowanie to zostało zaprojektowane z myślą o centrach danych, kampusach korporacyjnych i prywatnych liniach korporacyjnych, dzięki czemu sieci stają się prostsze, otwarte i bezpieczne.

Rozwiązania CloudWAN

Zwiększenia produktywności dzięki sprawnej łączności

 • Zwinne połączenia – inteligentne sterowanie ruchem usług na poziomie aplikacji oparte na APN6
 • Wysoka niezawodność – synergia sprzętu i oprogramowania w celu zapewnienia stabilnego działania usług
 • Doświadczenie deterministyczne – innowacyjne spełnienie wymagań związanych z fluktuacją sektora transportowego i energetycznego w sieciach produkcyjnych
 • Ochrona bezpieczeństwa – kompleksowa ochrona bezpieczeństwa sieci dzięki nowym technologiom szyfrowania

_________________________

Dlaczego Huawei? Ponieważ to światowy lider w tworzeniu standardów sieci bezprzewodowych wifi 6 i wifi 7 oraz sprzedaży:

 • rozwiązań DWDM,
 • routerów klasy ISP i Enterprise,
 • przełączników sieciowych.