FortiGate (zapora UTM) zapewnia bezbłędną konwergencję, którą można skalować do dowolnej lokalizacji: zdalne biuro, oddział, kampus, centrum danych i chmura. Producent realizuje hybrydową koncepcję NGFW, w połaczeniu z FortiManager umożliwia ujednolicone zarządzanie i bezpieczeństwo w złożonych środowiskach hybrydowych.

FortiGate jest zasilany przez system operacyjny FortiOS i specjalnie skonstruowane procesory bezpieczeństwa (SPU). Innowacje te umożliwiają najpełniejszą konwergencję sieci i bezpieczeństwa, eliminując potrzebę stosowania produktów punktowych. Ujednolicona oferta SD-WAN, NGFW, SWG, wymuszanie ZTNA, krawędź sieci LAN i bezprzewodowa sieć WAN 5G/LTE jest dostępna do wdrożenia na każdym brzegu sieci. Ochronę w czasie rzeczywistym przed znanymi i nieznanymi zagrożeniami zapewniają usługi bezpieczeństwa FortiGuard.

FortiGate NGFW to najczęściej wdrażana zapora sieciowa na świecie, zapewniająca niezrównaną wydajność zabezpieczeń opartych na sztucznej inteligencji i analizę zagrożeń, a także pełną widoczność i konwergencję zabezpieczeń i sieci.

KONWERGENCJA

Jeden system operacyjny zapewnia ujednoliconą sieć i bezpieczeństwo we wszystkich obudowach i urządzeniach brzegowych

PRZYŚPIESZENIE

Opatentowana architektura ASIC zapewniająca lepszą wydajność, większy zwrot z inwestycji i mniejsze zużycie energii

BEZPIECZEŃSTWO Z WYKORZYSTANIEM AI/ML

Globalna analiza zagrożeń FortiGuard zapewnia zautomatyzowaną ochronę przed znanymi i nieznanymi zagrożeniami

Fortinet pozycjonowany jest jako lider w Gartner® Magic Quadrant™ dla Network Firewalls.

Chcesz wiedzieć więcej o FortiGate – zapytaj ekspertów Softinet!

Zapraszamy do skorzystania z oferty szkoleniowej w zakresie produktów Fortinet: https://iknowit.com.pl/szkolenia-produktowe/fortinet/