I know IT to firma szkoleniowa obecna na rynku od kilkunastu lat. Nasze centrum szkoleniowe wyłoniło się z marki Softinet w odpowiedzi na liczne potrzeby naszych Klientów. Firma I know IT przygotowała kompleksową ofertę szkoleń IT skierowanych do każdego, kto pragnie zyskać cenną wiedzę w zakresie cyberbezpieczeństwa i zarządzania infrastrukturą IT.

I know IT to zespół specjalistów-praktyków, który kieruje się wspólnymi wartościami, dzielący się wiedzą i doświadczeniem. Wierzymy, że wiedza i doświadczenie są kluczem do współpracy na poziomie partnerskim, a wszystkie wykonywane przez nas usługi mają nieść mierzalną wartość dla naszych Partnerów Biznesowych.

Obecnie poszukujemy na stanowisko:

Specjalista/ka ds. marketingu

Warszawa

Zakres obowiązków

Współudział w planowaniu oraz realizację i analizę działań marketingowych w zakresie promocji i sprzedaży szkoleń IT dla klientów instytucjonalnych

Współudział w planowaniu oraz realizację działań lead generation

Realizację kampanii digital marketing

Wdrażanie kampanii marketing automation

Opiekę nad serwisem internetowym: treści, optymalizacja, doskonalenie serwisu

Tworzenie materiałów marketingowych

Wsparcie działu sprzedaży

Monitorowanie i raportowanie efektów prowadzonych działań

Oczekiwania

Wykształcenie średnie lub wyższe

Doświadczenie w realizacji skutecznych kampanii digital marketing, w szczególności e-mail marketing i social media

Praktyczna znajomość narzędzi marketingowych: CMS, Marketing Automation

Doświadczenie w prowadzeniu profili firmowych w social mediach, głównie LinkedIn

Znajomość Canva

Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel i PowerPoint)

Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

Dobra organizacja pracy i samodzielność w realizacji powierzonych zadań

Entuzjazm, zaangażowanie i wysoka kultura osobista

Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

Doświadzenie w pracy w marketingu w branży IT

Doświadczenie w płatnych kampaniach na LinkedIn

Doświadczenie w organizacji webinariów

Lekkie pióro i wyczucie estetyki

Oferujemy

Wynagrodzenie stałe oraz premie uzależnione od osiąganych wyników

Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego

Pracę z najnowszymi technologiami - szkolenia oraz podnoszenie kompetencji z zakresu rozwiązań teleinformatycznych

Elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt)

Pracę hybrydową

Podstawowe narzędzia pracy (laptop, telefon)

Pracę w nowoczesnym biurowcu, położonym blisko centrum Warszawy, w dobrze skomunikowanej lokalizacji

Benefity dodatkowe: bezpłatne lekcje języka angielskiego w firmie, opiekę medyczną, dofinansowanie do kart sportowych, warzywno-owocowe wtorki, udział w integracjach