Softinet od ponad 15 lat działalności stawia na kompetencje i ciągłe poszerzanie wiedzy. Wyznajemy zasadę, że wykwalifikowany zespół decyduje o sukcesie firmy i skuteczności działań.

Dzięki kompetencjom i doświadczeniu Zespołu powstała nasza oferta, która odpowiada na aktualne potrzeby Klientów. Rozwiązujemy skomplikowane problemy Klientów w zakresie naszych specjalizacji: bezpieczeństwo IT/OT, Infrastruktura IT/OT, usługi IT.

Zapraszając nowe osoby do zespołu, zwracamy uwagę, aby pasowały do naszego klimatu wzajemnego zaufania, wsparcia, współpracy i poczucia humoru.

Obecnie poszukujemy na stanowisko:

Security Engineer

Cała Polska

Zakres obowiązków

Projektowanie i wdrażanie systemów bezpieczeństwa IT dla klientów spółki, w szczególności rozwiązań klasy XDR / NDR / SIEM / SOAR

Przygotowywanie środowisk demonstracyjnych, prowadzenie PoC oraz warsztatów technicznych dla potencjalnych klientów spółki

Rozwiązywanie problemów technicznych

Tworzenie dokumentacji, polityk bezpieczeństwa, rekomendacji technicznych

Wspieranie zespołu handlowego w roli eksperta technicznego w procesie analizy potrzeb klienta i doboru optymalnych rozwiązań

Stałe podnoszenie poziomu wiedzy na temat oferowanych rozwiązań poprzez udział w szkoleniach i zdobywanie certyfikacji

Oczekiwania

3-4 lata doświadczenia w konfigurowaniu i pracy z rozwiązaniami bezpieczeństwa IT

Dobrze ugruntowana wiedza z zakresu budowy i bezpieczeństwa sieci komputerowych

Praktyczna wiedza dotycząca technik i typów cyberataków oraz podatności systemów i sieci

Entuzjazm, zaangażowanie i wysoka kultura osobista

Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Samodzielność w działaniu oraz dobra organizacja pracy

Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania

Rozwój zawodowy - udział w ciekawych szkoleniach, możliwość certyfikacji z zakresu rozwiązań IT/SEC

Pracę z najnowszymi technologiami oraz szeroki zakres realizowanych projektów

Pracę w dynamicznym i zintegrowanym zespole

Elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt)

Pracę hybrydową

Pracę w nowoczesnym biurowcu, położonym blisko centrum Warszawy, w dobrze skomunikowanej lokalizacji

Benefity dodatkowe: bezpłatne lekcje języka angielskiego w firmie, opiekę medyczną, dofinansowanie do kart sportowych, warzywno-owocowe wtorki, udział w integracjach