Softinet od ponad 15 lat działalności stawia na kompetencje i ciągłe poszerzanie wiedzy. Wyznajemy zasadę, że wykwalifikowany zespół decyduje o sukcesie firmy i skuteczności działań.

Dzięki kompetencjom i doświadczeniu Zespołu powstała nasza oferta, która odpowiada na aktualne potrzeby Klientów. Rozwiązujemy skomplikowane problemy Klientów w zakresie naszych specjalizacji: bezpieczeństwo IT/OT, Infrastruktura IT/OT, usługi IT.

Zapraszając nowe osoby do zespołu, zwracamy uwagę, aby pasowały do naszego klimatu wzajemnego zaufania, wsparcia, współpracy i poczucia humoru.

Obecnie poszukujemy na stanowisko:

Inside Sales

Warszawa

Zakres obowiązków

Rozwój biznesu i sprzedaży w zakresie pozyskiwania nowych klientów oraz obsługi istniejących

Realizacja założonych planów sprzedaży

Stała współpraca z zespołem sprzedaży i marketingu

Praca z CRM: uzupełnianie CRM, wsparcie w rozwoju CRM

Wsparcie w prowadzeniu badania satysfakcji klientów

Stałe podnoszenie poziomu wiedzy na temat oferowanych rozwiązań poprzez udział w szkoleniach

Oczekiwania

Wykształcenie wyższe

Umiejętność nawiązywania relacji z klientami poprzez kontakt telefoniczny oraz kanałami elektronicznymi

Umiejętność logicznego myślenia

Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

Mile widziane doświadczenie w sprzedaży rozwiązań IT na rynku komercyjnym

Entuzjazm, zaangażowanie oraz wysoka kultura osobista

Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Samodzielność w działaniu oraz dobra organizacja pracy

Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Wynagrodzenie stałe oraz premie uzależnione od osiąganych wyników

Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego

Pracę z najnowszymi technologiami - szkolenia oraz podnoszenie kompetencji z zakresu rozwiązań teleinformatycznych

Elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt)

Pracę hybrydową

Podstawowe narzędzia pracy (laptop, telefon)

Pracę w nowoczesnym biurowcu, położonym blisko centrum Warszawy, w dobrze skomunikowanej lokalizacji

Benefity dodatkowe: bezpłatne lekcje języka angielskiego w firmie, opiekę medyczną, dofinansowanie do kart sportowych, warzywno-owocowe wtorki, udział w integracjach