I know IT to firma szkoleniowa obecna na rynku od kilkunastu lat. Nasze centrum szkoleniowe wyłoniło się z marki Softinet w odpowiedzi na liczne potrzeby naszych Klientów. Firma I know IT przygotowała kompleksową ofertę szkoleń IT skierowanych do każdego, kto pragnie zyskać cenną wiedzę w zakresie cyberbezpieczeństwa i zarządzania infrastrukturą IT.

I know IT to zespół specjalistów-praktyków, który kieruje się wspólnymi wartościami, dzielący się wiedzą i doświadczeniem. Wierzymy, że wiedza i doświadczenie są kluczem do współpracy na poziomie partnerskim, a wszystkie wykonywane przez nas usługi mają nieść mierzalną wartość dla naszych Partnerów Biznesowych.

Obecnie poszukujemy na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży szkoleń IT - Inside Sales

Warszawa

Zakres obowiązków

Aktywna sprzedaż szkoleń

Pozyskiwanie nowych kontrahentów na organizację szkoleń

Przygotowanie ofert handlowych szkoleń dla firm i instytucji

Stała współpraca z zespołem sprzedaży i marketingu

Monitorowanie i raportowanie efektów prowadzonych działań

Rozwój biznesu i sprzedaży w zakresie pozyskiwania nowych klientów oraz obsługi istniejących

Praca z CRM: uzupełnianie CRM, wsparcie w rozwoju CRM

Realizację uzgodnionych celów sprzedażowych

Stałe podnoszenie poziomu wiedzy na temat oferowanych rozwiązań poprzez udział w szkoleniach

Oczekiwania

Aktywne poszukiwanie możliwości zwiększenia sprzedaży – kanał telemarketing i email

Budowanie długotrwałych relacji z klientem

Ukierunkowanie na osiąganie zamierzonych celów i wyników

Dobrej organizacji pracy i samodzielności w realizacji powierzonych zadań

Entuzjazm, zaangażowanie oraz wysoka kultura osobista

Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Doświadczenie w sprzedaży szkoleń z branży IT

Wiedza na temat przygotowywania dokumentacji przetargowej

Oferujemy

Wynagrodzenie stałe oraz premie uzależnione od osiąganych wyników

Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego

Pracę z najnowszymi technologiami - szkolenia oraz podnoszenie kompetencji z zakresu rozwiązań teleinformatycznych

Elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt)

Pracę hybrydową

Podstawowe narzędzia pracy (laptop, telefon)

Pracę w nowoczesnym biurowcu, położonym blisko centrum Warszawy, w dobrze skomunikowanej lokalizacji

Benefity dodatkowe: bezpłatne lekcje języka angielskiego w firmie, opiekę medyczną, dofinansowanie do kart sportowych, warzywno-owocowe wtorki, udział w integracjach