Greycortex oferuje rozwiązania do codziennej ochrony przed zagrożeniami zapewniające ciągłe  monitorowanie sieci, wykrywanie i reagowanie na zagrożenia.

Oferowane mechanizmy zapewniają ochronę sieci IT i OT, takich jak SCADA, IoT, technologie przemysłowe, medyczne, transportowe i bezprzewodowe, wykorzystując algorytmy uczenia maszynowego zasilanego ogromną ilością metadanych dzięki czemu budowany jest precyzyjny model behawiorystyczny środowiska oraz minimalizowana jest ilość false positives.

Rozwiązania Greycortex bazują na kopii ruchu, obrazując niespotykaną wcześniej widoczności przepływów danych, także tych niepożądanych.

Rozwiązanie Greycortex Mendel zapewnia:

  • skuteczną ochronę przed cyberatakami poprzez monitorowanie infrastruktury sieciowej, kontrolę konfiguracji i dostępu oraz wykrywanie nietypowych zachowań sieci.
  • pełną widoczność ruchu sieciowego aż do poziomu reakcji poszczególnych protokołów aplikacji. W sposób ciągły monitoruje sieć wewnętrzną i znajdujące się w niej urządzenia, w tym dostępy zewnętrzne i interwencje serwisowe ich dostawców.

Kluczowe korzyści:

  • Zapobieganie naruszeniom i wyciekom danych,
  • Wizualizacja ruchu sieciowego,
  • Zasilanie informacjami rozwiązania klasy SIEM,
  • Monitorowanie sieci IT i OT,
  • Łatwe sterowanie za pomocą intuicyjnego interfejsu użytkownika.

Zespół ds. bezpieczeństwa lub SOC mogą zobaczyć, kto i skąd uzyskuje dostęp do jakiego urządzenia, a także posiadać pełny przegląd całej aktywności sieciowej. Taka widoczność umożliwia użytkownikom efektywne zarządzanie dostępem, modyfikowanie i kontrolowanie niezbędnych ustawień urządzeń i sieci, a tym samym stopniowe zwiększanie bezpieczeństwa infrastruktury sieciowej.

Twoja organizacja pozostaje otwarta na narzędzia chmurowe, ale wymaga ich odpowiedniego bezpieczeństwa i poufności? A może poszukujesz rozwiązań, które automatyzują procesy oraz uniezależniają instytucję od zasobów sprzętowych i pełnej odpowiedzialności za działanie narzędzi?

OBEJRZYJ PREZENTACJĘ ROZWIĄZANIA – https://greycortex.softinet.com.pl/

Jeśli zaś jesteś zainteresowany indywidualną prezentacją Greycortex Mendel – napisz do nas! Z przyjemności przedstawimy zalety pracy w tym rozwiązaniu.