Z przyjemnością zapraszamy do udziału w naszym nadchodzącym webinarium pt. „Threat Intelligence w służbie organizacji”, które odbędzie się 29 maja 2024 o godzinie 10:00. W świecie, gdzie cyberprzestępcy zawsze są o krok przed nami, kluczowe jest posiadanie narzędzi, które pozwalają skrócić ten dystans i chronić nasze organizacje przed zagrożeniami. Podczas tego wydarzenia przedstawimy Rapid7 Threat Command – nowoczesne narzędzie do zarządzania Threat Intelligence, które może znacząco zwiększyć bezpieczeństwo Twojej firmy.

Dlaczego Threat Intelligence jest ważne?

W dzisiejszych czasach cyberzagrożenia są coraz bardziej złożone i trudniejsze do wykrycia. Tradycyjne metody zabezpieczeń często okazują się niewystarczające. Threat Intelligence to klucz do przewidywania i przeciwdziałania atakom, zanim staną się one realnym problemem. Zrozumienie i wykorzystanie informacji wywiadowczych pozwala na podejmowanie bardziej świadomych decyzji dotyczących bezpieczeństwa.

Czym jest Rapid7 Threat Command?

Rapid7 Threat Command to zaawansowane narzędzie do monitorowania i analizy zagrożeń cybernetycznych. Jego kluczowe funkcje to:

 • Automatyzacja wykrywania zagrożeń: Narzędzie skanuje tysiące źródeł w poszukiwaniu potencjalnych zagrożeń, automatycznie identyfikując te, które mogą wpływać na Twoją organizację.
 • Centralizacja danych wywiadowczych: Wszystkie istotne informacje są zbierane w jednym miejscu, co ułatwia ich analizę i podejmowanie szybkich decyzji.
 • Proaktywne podejście: Threat Command umożliwia identyfikację zagrożeń zanim staną się realnym problemem, dzięki czemu możesz podjąć działania wyprzedzające.

Agenda webinarium:

 1. Wprowadzenie do Threat Intelligence:
  • Definicja i znaczenie Threat Intelligence w dzisiejszym świecie cyberbezpieczeństwa.
  • Najnowsze trendy i wyzwania w obszarze cyberzagrożeń.
 2. Przegląd narzędzia Rapid7 Threat Command:
  • Kluczowe funkcje i możliwości narzędzia.
  • Jak Threat Command integruje się z istniejącymi systemami bezpieczeństwa.
 3. Praktyczne zastosowania:
  • Przykłady z życia wzięte: Jak organizacje skutecznie wykorzystują Threat Command.
 4. Sesja Q&A:
  • Odpowiedzi na pytania uczestników.

Prelegent:

🎙️ Krzysztof Siwy, IT Security Consultant z Clico – ekspert z wieloletnim doświadczeniem w obszarze cyberbezpieczeństwa, który podzieli się swoją wiedzą i praktycznymi wskazówkami dotyczącymi wykorzystania Threat Intelligence w organizacjach.

Jak się zarejestrować?

Rejestracja na webinar jest już otwarta! Aby wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy kliknąć w poniższy link i wypełnić formularz rejestracyjny.

Nie przegap okazji, aby dowiedzieć się, jak skutecznie przeciwdziałać cyberzagrożeniom i podnieść poziom zabezpieczeń swojej organizacji!