Prawdopodobieństwo tego, że nasze środowisko sieciowe zostanie kiedyś skutecznie zaatakowane rośnie z roku na rok. Pomimo coraz większej liczby zabezpieczeń musimy wziąć pod uwagę scenariusz, że ktoś je pokona lub ominie i dostanie się do chronionych segmentów sieci, również segmentów sieci OT.

Jeśli szukasz rozwiązań, które mogą być pomocne w takiej sytuacji, koniecznie zapisz w kalendarzu datę 28 lutego 2024. Właśnie wtedy, w Warszawie rozpoczyna się konferencja InfraSEC Forum.

W tym roku, wspólnie z Fortinet jesteśmy Partnerem Strategicznym tego wydarzenia.

Naszą prezentację podczas sesji plenarnej poprowadzą Maciej Gospodarek – OT Systems Engineer, Fortinet i Tadeusz Selbirak – Dyrektor Techniczny, Softinet.

Zapraszamy również do udziału w panelu dyskusyjnym moderowanym przez naszych specjalistów. Porozmawiamy między innymi o skutecznych systemach oraz metodach pozwalających na wykrywanie incydentów w sieciach OT.

  • Jak zrobić, aby potencjalny atak został wykryty na jak najwcześniejszym jego etapie?
  • Jak poradzić sobie ze specyfiką sieci OT, która często nie pozwala nam na mocną ingerencję w jej strukturę?
  • Co zrobić po identyfikacji ataku oraz jakie rozwiązania zastosować, aby nie dopuścić do takich sytuacji?

A jeśli wybierasz się na InfraSEC Forum 2024 to koniecznie odwiedź wspólne stoisko Fortinet i Softinet. Nasi eksperci techniczni i handlowi, którzy z przyjemnością odpowiedzą na Twoje potrzeby związane z bezpieczeństwem IT i OT.

Przyjdź, posłuchaj, porozmawiaj. Do zobaczenia na InfraSEC Forum 2024.