Energy Logserver to wydajny system zarządzania bezpieczeństwem SIEM oraz SOAR. Dostarcza niezbędne narzędzia do zarządzania logami pochodzącymi z dowolnych elementów infrastruktury teleinformatycznej. Łączy w sobie bogate możliwości gromadzenia i identyfikacji danych z funkcjonalnością automatycznego alarmowania o naruszeniach bezpieczeństwa.

Z wykorzystaniem tej zunifikowanej platformy działy operacyjne oraz centra bezpieczeństwa SOC mogą w znaczący sposób zwiększyć efektywność i skuteczność swojej pracy redukując równocześnie obciążenie żmudnymi, powtarzalnymi czynnościami analitycznymi.

Zastanawiasz się jak efektywnie identyfikować, analizować i reagować na zagrożenia cybernetyczne, jak minimalizować ryzyko ataków, oraz jak wdrażać procedury i polityki bezpieczeństwa w Twojej jednostce administracyjnej?

Dołącz do nas 🗓 25 kwietnia 2023 r., 🕙 o godzinie 10.00.

Podczas bezpłatnego webinaru Piotr Kawa, Product Manager, Bakotech Sp. z o.o. oraz Łukasz Nieborek, Business Development Manager, Energy Logserver wprowadzą uczestników w zagadnienia dot. systemów SIEM i SOAR.