W dzisiejszym świecie, gdzie poczta elektroniczna stanowi kluczowy element naszej codziennej komunikacji, ochrona danych wysyłanych i przechowywanych w skrzynkach pocztowych nigdy nie była ważniejsza. Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak skutecznie zabezpieczyć swoją pocztę w chmurze? Mamy dla Ciebie rozwiązanie.

Zapraszamy na wyjątkowy webinar, który odbędzie się 19 marca 2024 roku o godzinie 10:00. Podczas tego spotkania zaprezentujemy Harmony Email & Collaboration – nowatorskie podejście do ochrony poczty elektronicznej działającej w chmurze.

Prezentację poprowadzi Wojciech Kraśniewski, Security Engineer z Check Point, który wprowadzi Cię w świat zaawansowanej ochrony pocztowej. Podczas naszego spotkania odkryjesz, jak w zaledwie 5 minut możesz znacząco zwiększyć bezpieczeństwo Twojej firmy, dowiesz się o najnowszych technologiach i metodach ochrony przed zagrożeniami.

Dodatkowo, każdy z uczestników webinaru otrzyma możliwość skorzystania z darmowego audytu aktualnego poziomu bezpieczeństwa swojej poczty działającej w Office 365, Microsoft 365 lub Google Workspace.

Czy jesteś gotów na rewolucję w ochronie swojej poczty elektronicznej?

Nie czekaj! Zapisz się już dziś i dowiedz się, jak efektywnie zabezpieczyć swoje dane w chmurze. Udział w webinarze to nie tylko inwestycja w bezpieczeństwo Twojej firmy, ale także świetna okazja do poszerzenia swojej wiedzy na temat najnowszych trendów w cyberbezpieczeństwie.

Nie pożałujesz!

Zarejestruj się teraz!