Cyberbezpieczeństwo nieustannie ewoluuje, a wraz z nim pojawiają się nowe wyzwania i rozwiązania. W odpowiedzi na te zmiany, mamy przyjemność zaprosić Państwa na ekskluzywny webinar, który odbędzie się 11 czerwca o godzinie 10:00. Webinar poprowadzi Tomasz Joniak, doświadczony Solution Engineer z firmy Delinea, który szczegółowo omówi, jak integracja PAM, CIEM, i ITDR może zrewolucjonizować Wasze podejście do zarządzania bezpieczeństwem cyfrowym.

Co zyskasz uczestnicząc w naszym webinarze?

  1. Zrozumienie dynamicznie zmieniających się trendów – omówimy, jak szybko zmieniające się otoczenie technologiczne wpływa na powierzchnię ataku na tożsamości cyfrowe.
  2. Wprowadzenie do najnowszych technologii – poznasz narzędzia niezbędne do skutecznego zapobiegania cyberatakom, które są kluczowe dla każdej organizacji pragnącej zabezpieczyć swoje zasoby.
  3. Podejście oparte na tożsamości – dowiesz się, dlaczego jest to fundament nowoczesnej strategii bezpieczeństwa i jak można je efektywnie wdrożyć w swojej organizacji.
  4. Rola PAM, CIEM, i ITDR w przyszłości cyberbezpieczeństwa – zrozumiesz, jak te technologie mogą współdziałać, aby stworzyć mocniejszą, bardziej zintegrowaną infrastrukturę bezpieczeństwa.

Webinar ten jest skierowany do profesjonalistów IT, menedżerów ds. bezpieczeństwa, a także wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę na temat nowoczesnych rozwiązań w cyberbezpieczeństwie.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji do zdobycia wiedzy bezpośrednio od ekspertów branży!

To wydarzenie z pewnością dostarczy wartościowych wskazówek, które pomogą Wam zrozumieć i zaimplementować najlepsze praktyki w zakresie ochrony tożsamości.

Udostępnij ten post w swoich sieciach społecznościowych, aby również Twoi znajomi mogli skorzystać z tej cennej wiedzy.