Data wydarzenia: 26 marca 2024, godzina 10:00

W obliczu stale rosnących zagrożeń cybernetycznych, kluczowym aspektem ochrony każdej organizacji jest zapobieganie atakom, a nie jedynie ich wykrywanie. Softinet z przyjemnością zaprasza na webinar poświęcony innowacyjnym rozwiązaniom w dziedzinie bezpieczeństwa sieciowegowym – Check Point Quantum.

O webinarze:

Podczas naszego webinaru, Marcin Idec, Security Engineering Team Leader z Check Point, zagłębi się w strategie i technologie stojące za zasadą „Prevention not Detection”. Uczestnicy dowiedzą się, jak zbudować skuteczną, wielowarstwową ochronę sieci oraz dostosować skalowalne systemy bezpieczeństwa do dynamicznie zmieniających się potrzeb biznesowych.

Webinar ten jest nieocenioną okazją do zrozumienia, jak zaawansowane rozwiązania wspomagane sztuczną inteligencją mogą chronić Twoją organizację przed najnowszymi cyberzagrożeniami, oferując jednocześnie niezrównaną wydajność i elastyczność.

Dlaczego warto uczestniczyć?

  • Poznaj technologie przyszłości: Odkryj, jak rozwiązania Check Point Quantum mogą zabezpieczyć Twoją infrastrukturę IT przed zaawansowanymi zagrożeniami.
  • Wiedza od ekspertów: Skorzystaj z doświadczenia uznanych specjalistów w branży, którzy podzielą się praktycznymi wskazówkami na temat budowania efektywnej ochrony.
  • Interakcja na żywo: Masz możliwość zadawania pytań i otrzymywania odpowiedzi w czasie rzeczywistym, co pozwala na głębsze zrozumienie omawianych tematów.

Zarejestruj się już dziś!

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby wziąć udział w webinarze, który może zmienić sposób, w jaki myślisz o bezpieczeństwie sieciowym w Twojej organizacji.

👉 Kliknij tutaj, aby się zarejestrować

Miejsca są ograniczone, dlatego zarezerwuj swoje już teraz! Czekamy na Ciebie, aby razem eksplorować przyszłość cyberbezpieczeństwa z Check Point Quantum.