Poznaj dyrektywę NIS2 z naszym najnowszym materiałem na YouTube!

W obliczu ciągłych zmian i ewolucji w zakresie cyberbezpieczeństwa, każda organizacja musi być na bieżąco z najnowszymi wymaganiami i regulacjami. Aby pomóc w tym wyzwaniu, właśnie opublikowaliśmy szczegółowy materiał edukacyjny na naszym kanale YouTube, który koncentruje się na praktycznej interpretacji wymagań nowej dyrektywy NIS2.

Dlaczego warto obejrzeć nasze najnowsze video?

  1. Kompleksowe wprowadzenie – prezentacja dr Mariusza Stawowskiego zapewnia jasne i zrozumiałe wprowadzenie do dyrektywy NIS2, wyjaśniając jej zastosowanie i wpływ na różne branże.
  2. Praktyczne porady – dzielimy się doświadczeniami z audytów przeprowadzonych w różnych sektorach, wskazując na kluczowe aspekty, na które organizacje muszą zwrócić uwagę przygotowując się do zmian.
  3. Unikanie konsekwencji – wskazujemy, jakie mogą być konsekwencje niewypełnienia wymogów dyrektywy, w tym potencjalne kary finansowe i odpowiedzialność zarządu.
  4. Narzędzia i technologie – prezentujemy technologie i narzędzia, które są niezbędne do spełnienia wymogów NIS2, pomagając zarządzać ryzykiem cyberbezpieczeństwa w sposób efektywny.
  5. Dalsze kierunki działania – nasze wskazówki co do dalszych działań, które Twoja organizacja może podjąć, aby nie tylko dostosować się do dyrektywy, ale także aktywnie poprawić swoje procesy cyberbezpieczeństwa.

Zaproszenie do oglądania

Nasze video to kluczowe źródło wiedzy dla wszystkich zarządzających IT i cyberbezpieczeństwem w organizacji. Zachęcamy do oglądania i dzielenia się tym materiałem z zespołami i współpracownikami, aby wspólnie zwiększyć świadomość i przygotowanie na nowe regulacje.

👉 Obejrzyj video na naszym kanale YouTube

Nie przegap tej możliwości, aby wzmocnić swoje strategie cyberbezpieczeństwa i zapewnić zgodność z najnowszymi regulacjami. Sprawdź nasz najnowszy materiał już teraz!