OceanStor Dorado to ekonomiczny, wysoko wydajny, bezawaryjny i inteligentny system, który wspiera małe i średnie przedsiębiorstwa w zbudowaniu solidnych podstaw nowoczesnej, inteligentnej i gotowej na chmurę infrastruktury systemów informatycznych.

Wydajność
W pełni oparta o NVMe, wykorzystująca innowacyjny hardware i algorytm FlashLink®, OceanStor Dorado uwalnia pełen potencjał pamięci flash. Nowoczesna i unikalna architektura zapewnia każdej aplikacji najwyższy komfort użytkowania.

Niezawodność
Oprogramowanie „Always-ON” z pięciowarstwowym niezawodnym rozwiązaniem opartym na SmartMatrix, OceanStor Dorado stosuje wielopoziomowe mechanizmy zapewniające ochronę danych w każdym miejscu ich przetwarzania.

Inteligencja
Dzięki zaawansowanym modułom i algorytmom akceleracji AI, pamięć masowa flash OceanStor Dorado umożliwia inteligentne zarządzanie (O&M) przez cały cykl życia. Innowacyjny model biznesowy pozwala na uniknięcie przerw w świadczeniu usług spowodowanych migracją danych zapewniając niskie koszty operacyjne (OPEX) i płynność pracy.

Skorzystaj z testów macierzy!
Sprawdź z nami ich niezawodność, szybką dostępność i elastyczność cenową.