W najnowszej odsłonie naszej serii ExperTalks, skupiamy się na kluczowych aspektach zabezpieczeń sieciowych, przedstawiając zaawansowane strategie wykorzystania firewalla, na przykładzie urządzenia FortiGate. W tym odcinku nasz Inżynier Systemów Bezpieczeństwa, Michał Cygan, dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, aby pomóc Ci maksymalizować ochronę Twojej infrastruktury IT.

W tym odcinku dowiesz się:

  • Jak efektywnie konfigurować i zarządzać firewallem FortiGate, aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa.
  • Jak wzbogacić ochronę, korzystając z danych zewnętrznych źródeł, takich jak narzędzia threat intelligence i bazy CERT.
  • Jakie są najlepsze praktyki i wskazówki, które możesz natychmiast zastosować w swojej organizacji.

Michał Cygan przedstawia praktyczne podejście do integracji i optymalizacji firewalla, dzięki czemu możesz nie tylko chronić się przed znanymi zagrożeniami, ale również proaktywnie reagować na nowe, dynamicznie zmieniające się wyzwania w cyberprzestrzeni.

Zapraszamy do oglądania najnowszego odcinka ExperTalks i dołączenia do dyskusji na temat najlepszych praktyk w dziedzinie cyberbezpieczeństwa. Razem możemy budować silniejszą i bezpieczniejszą przyszłość cyfrową.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś to koniecznie zasubskrybuj nasz kanał i bądź na bieżąco z najnowszymi trendami i rozwiązaniami w dziedzinie IT i cyberbezpieczeństwa.