Kluczowym elementem stymulującym innowacje i postęp technologiczny jest współpraca, a dynamika świata biznesu coraz częściej motywuje do działania w tym właśnie kierunku.

Z przyjemnością zatem ogłaszamy partnerstwo firm Energy Logserver i Softinet na nadchodzącej konferencji CONFIDENCE 2024, która będzie stanowić platformę do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem oraz promowania innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie technologii cybersecurity.

Konferencja CONFIDENCE to wyjątkowe wydarzenie, które od lat przyciąga uwagę liderów branży technologicznej, przedstawicieli biznesu oraz ekspertów z całego świata. W tym roku, firma Energy Logserver, oferująca rozwiązanie typu #SIEM, które monitoruje i analizuje zdarzenia w środowisku IT w celu identyfikacji potencjalnych zagrożeń bezpieczeństwa, oraz  Softinet, innowacyjna firma specjalizująca się w rozwoju oprogramowania dla sektora IT, połączą siły, aby zaprezentować swoje unikalne kompetencje, dzięki którym tworzą coraz bardziej zaawansowane rozwiązania dla klientów.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska. Już 27-28 maja 2024 r. w Hali Expo Kraków, nasi eksperci techniczni i handlowi z przyjemnością odpowiedzą na Twoje potrzeby związane z bezpieczeństwem IT i OT.

Przyjdź, posłuchaj, porozmawiaj. Do zobaczenia na CONFIDENCE 2024.