Rozwiązanie Metallic oparte jest na technologii Commvault, czołowego dostawcy rozwiązań do ochrony danych i zarządzania informacjami. Produkty Commvault stosowane są przez firmy różnej wielkości, we wszystkich gałęziach przemysłu, wdrażane w środowiskach fizycznych, na platformach mobilnych, w chmurze, a także w formie usługi Metallic w modelu as-a-service.

Kompleksowa ochrona
Chroń w pełni swoje dane w OneDrive, SharePoint Online, Exchange Online – w tym skrzynkę odbiorczą, kontakty, dokumenty i kalendarz – jak również Project Online czy Teams, z nieograniczonym przechowywaniem i retencją danych w Azure Blob Storage.

Narzędzie zapewniające maksymalną wydajność
Wykorzystując mechanizm szybkiego wyszukiwania danych w skrzynkach pocztowych, otrzymujesz mechanizm łatwej identyfikacji i odzyskiwania danych. Dzięki mechanizmowi powiadomień oraz alertowania możesz na bieżąco informować użytkowników oraz administratorów o pracy systemu.

Zgodność z przepisami
Zadbaj o bezpieczeństwo danych swojego Office 365 dzięki szybkiemu odzyskiwaniu danych po ich usunięciu czy atakach złośliwego oprogramowania. Rozwiązanie zapewnia izolację danych produkcyjnych od kopii zapasowej. Niezależne mechanizmy retencji danych dają możliwość dostosowania ich do potrzeb firmy.

Na stronie metallic.softinet.com.pl znajdziesz obszerny materiał poświęcony ochronie środiwsk hybrydowych z wykorzystaniem rozwiązania Metallic.

Zapraszamy do lektury!