W obecnych czasach, gdy sieci IT ewoluują z niebywałą szybkością, a ilość i różnorodność przesyłanych danych rośnie eksponencjalnie, kluczową kwestią staje się widoczność. Widoczność ruchu sieciowego nie jest już luksusem – to konieczność. Dlatego Softinet, wraz z naszym partnerem Gigamon, ma przyjemność zaprosić Cię na bezpłatny webinar: „Możesz chronić tylko to, co widzisz! Jak optymalizować oraz zwiększać widoczność ruchu sieciowego”.

Kiedy i gdzie?

Zarezerwuj czas 14 marca 2024, godz. 10:00, i przygotuj się na zdobycie cennych wskazówek, jak ulepszyć zarządzanie siecią i zwiększyć bezpieczeństwo danych w Twojej organizacji.

Dlaczego warto uczestniczyć?

W sieciach, gdzie każdy niezauważony ruch może być potencjalnym zagrożeniem, nie możemy sobie pozwolić na martwe plamy. Podczas webinaru pokażemy narzędzia i strategie niezbędne do zapewnienia, że żaden fragment danych nie umknie Twojej uwadze.

Poznaj od ekspertów

Jarosław Chodkiewicz, Sales Engineer w Gigamon, i Tadeusz Selbirak, Dyrektor Techniczny w Softinet, podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie:

  • Rozwiązywania wyzwań związanych z rosnącą złożonością sieci.
  • Optymalizacji przepływu danych, aby zminimalizować obciążenie infrastruktury.
  • Wykorzystania Platformy Gigamon do zwiększenia widoczności ruchu sieciowego.

Dla kogo jest ten webinar?

Webinar jest skierowany do profesjonalistów IT, inżynierów sieciowych, specjalistów ds. bezpieczeństwa i każdego, kto chce zrozumieć, jak nowoczesne technologie mogą pomóc w efektywniejszym zarządzaniu i zabezpieczaniu sieci.

Jak się zarejestrować?

Weź udział w tej niepowtarzalnej okazji, aby usprawnić zarządzanie siecią i zwiększyć bezpieczeństwo Twojej organizacji. Zarejestruj się tutaj i dołącz do nas na webinarze, który zmieni sposób, w jaki patrzysz na swoją sieć.