Jak skutecznie wykrywać zagrożenia i chronić swoją sieć? Jak monitorować zdarzenia i wykrywać anomalie? Kluczem do odpowiedzi na te pytania może być rozwiązanie klasy NDR.

Widoczność całej komunikacji w sieci (IT/OT) jest niezbędna do analizy jej działania i wykrywania wszelkiego typu zagrożeń. Rozwiązania klasy Network Detect & Response (NDR) stanowią podstawową technologię w tym zakresie, a jej implementacja to niezbędna, dobra praktyka w zakresie cyberbezpieczeństwa organizacji. Wdrożenie NDR to również profilaktyka i spełnienie różnego rodzaju wymagań, jak choćby najnowsza dyrektywa Unii Europejskiej – NIS 2.

Zapraszamy na spotkanie z firmą GREYCORTEX i jej rozwiązaniem – Greycortex Mendel – wiodącym, europejskim i najbardziej innowacyjnym systemem NDR. Zaprezentujemy zaawansowane mechanizmy wykorzystujące uczenie maszynowe i sztuczną inteligencję do wykrywania anomalii w sieci.

Jeśli chcesz poznać wiodący, europejski i najbardziej innowacyjny system NDR, to zapraszamy na śniadanie technologiczne, podczas którego Tomasz Szymański z GREYCORTEX Poland pokaże ten system z bliska.

Zapraszamy.