🚨 Odkryj, jak chronić dane swojej firmy przed utratą i wyciekiem – Dołącz do naszego wyjątkowego webinaru! 🚨

W obliczu rosnących zagrożeń cybernetycznych, ochrona danych staje się priorytetem dla każdej organizacji. Wychodząc naprzeciw tym wyzwaniom, mamy przyjemność zaprosić Cię na webinar pt. „Kontrola danych w organizacji – Zapobieganie ich utracie, kradzieży i wyciekom”, który odbędzie się już 16 kwietnia br. o godz. 10:00.

Ten webinar to niepowtarzalna okazja, aby zgłębić wiedzę na temat ochrony danych w Twojej firmie, a wszystko to za sprawą wiodących ekspertów w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, w tym specjalnego gościa – Alexandra Raczyńskiego, Inżyniera systemowego z Forcepoint.

Dlaczego warto wziąć udział?

  • Zrozumienie znaczenia danych: Dowiedz się, dlaczego ochrona danych jest kluczowa dla reputacji i bezpieczeństwa Twojej firmy.
  • Ekspercka wiedza: Czerp wiedzę bezpośrednio od czołowych ekspertów branżowych, w tym Alexandra Raczyńskiego.
  • Praktyczne rozwiązania: Poznaj sprawdzone metody ochrony danych przed utratą, kradzieżą i wyciekiem, w tym zaawansowane technologie DLP (Data Loss Prevention).
  • Interaktywność: Skorzystaj z możliwości zadawania pytań i dyskusji z ekspertami podczas sesji Q&A.

O czym będziemy mówić?

  • Znaczenie danych dla biznesu w kontekście regulacji RODO, DORA i NIS 2.
  • Klasyfikacja i inwentaryzacja danych – gdzie znajdują się dane, kto ma do nich dostęp.
  • Technologie DLP jako sposób na zabezpieczenie danych w spoczynku i w ruchu.

Dla kogo jest ten webinar?

Webinar jest skierowany do wszystkich, którzy na co dzień zajmują się ochroną danych w swoich organizacjach: specjalistów IT, menedżerów ds. bezpieczeństwa, a także kadry zarządzającej pragnącej zapewnić swojej firmie najlepszą ochronę.

Jak się zarejestrować?

Zainteresowany? Nie czekaj, liczba miejsc jest ograniczona! Zarejestruj się już teraz, wypełniając formularz rejestracyjny dostępny tutaj.