Z dumą i przyjemnością ogłaszamy, że wspólnie z naszym partnerem Veracode, zostaliśmy Srebrnym Sponsorem konferencji The H@ck Summit, która odbędzie się w dniach 19 – 20 października 2023 roku.

The H@ck Summit to jedna z największych konferencji związanych z cyberbezpieczeństwem w Polsce. Ponad 150 prelekcji w 15 ścieżkach tematycznych i ponad 2000 uczestników sprawia, że koniecznie trzeba tam być.

Zagadnienia poruszane podczas konferencji są bardzo różnorodne: od rozwiązań IT security, po prawo w IT i ochronę danych osobowych. Kierowana jest nie tylko do programistów i architektów oprogramowania, ale wszyscy inni specjaliści IT, a także kadra zarządzająca i prawnicy zajmujący się tematyką IT znajdą tam coś dla siebie.

Veracode to uznany producent i lider w obszarze testowania bezpieczeństwa aplikacji. Platforma Veracode, która świetnie integruje się ze środowiskiem deweloperskim pozwala na analizę kodu na każdym etapie cyklu deweloperskiego. To daje pewność, że oprogramowanie dostarczane przez zespoły deweloperskie jest bezpieczne, a ryzyka potencjalnych zagrożeń bezpieczeństwa są minimalizowane.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat tej technologii odwiedź nas koniecznie na The H@ck Summit.