W obecnych czasach, gdy cyfrowe zagrożenia ewoluują szybciej niż kiedykolwiek, kluczowe staje się wykorzystanie najnowszych technologii w celu zapewnienia bezpieczeństwa infrastruktury przemysłowej.

Dlatego też serdecznie zapraszamy Państwa na wyjątkowy webinar, który odbędzie się 9 kwietnia 2024 roku o godzinie 10:00. Nasz ekspert, Szymon Ćwieka, Senior Presales & Community Manager z Energy Logserver, poprowadzi prezentację na temat roli Sztucznej Inteligencji (AI), systemów operacyjnych (OT) i Systemów Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (SIEM) w innowacjach dotyczących bezpieczeństwa infrastruktury przemysłowej.

Podczas tego spotkania skupimy się na praktycznym zastosowaniu AI do analizy dużych zbiorów danych, integracji SIEM z OT dla zapewnienia kompleksowej ochrony, a także na wyzwaniach bezpieczeństwa w kontekście rosnącej złożoności systemów. To niepowtarzalna okazja, aby zgłębić wiedzę na temat wykorzystania zaawansowanych technologii w celu ochrony infrastruktury operacyjnej przed najnowszymi cyberzagrożeniami.

Zachęcamy wszystkich specjalistów ds. cyberbezpieczeństwa, pracowników działów technologii operacyjnych, a także każdego, kto jest zainteresowany najnowszymi trendami w bezpieczeństwie informacji, do rejestracji i dołączenia do nas. Rejestracja jest już otwarta – nie przegapcie szansy na udział w tym kluczowym wydarzeniu dla branży bezpieczeństwa infrastruktury przemysłowej.

Czekamy na Państwa uczestnictwo w tym istotnym wydarzeniu, które z pewnością wzbogaci Państwa wiedzę i umiejętności w zakresie cyberbezpieczeństwa.