Ataki DDoS, SQL injection, wykradanie poufnych danych, hostowanie złośliwego oprogramowania – na takie i wiele innych zagrożeń narażone są strony internetowe i aplikacje webowe.

Aplikacje webowe i strony internetowe są obecnie podstawą działania wielu firm. Mają olbrzymi wpływ na wizerunek i bardzo często stanowią podstawę biznesu. Z racji swojej budowy są bardzo często narażone na różnego rodzaju ataki.

Według badań 66% aplikacji webowych zawiera luki lub jest podatna na ataki hackerskie, które mogą przynieść bardzo poważne konsekwencje, takie jak straty finansowe, utrata wizerunku czy wyciek danych.

Chcesz wiedzieć jak radzić sobie z takimi atakami? Zapisz się na nasz najnowszy webinar: „FortiWeb – jak skutecznie chronić aplikacje webowe?” podczas którego Łukasz Łoska z Fortinet oraz nasz Dyrektor Techniczny Tadeusz Selbirak porozmawiają między innymi o tym jakie niebezpieczeństwa czyhają na właścicieli stron internetowych i jak możemy zabezpieczyć zasoby dostępne przez HTTP/HTTPS przed atakami z zewnątrz.