W dzisiejszym świecie, zrozumienie najnowszych przepisów i strategii obronnych jest kluczowe dla każdej organizacji. Dlatego z ogromną przyjemnością zapraszamy wszystkich specjalistów z branży finansowej na nasz najnowszy webinar pt. „DORA w świetle aktualnych zagrożeń w polskiej cyberprzestrzeni”.

Data i czas webinaru: 9 maja 2024, godz. 10:00
Miejsce: Online – rejestracja>>>

Dlaczego warto wziąć udział?

Dyrektywa DORA (Digital Operational Resilience Act) to jedno z najnowszych regulacji unijnych, które w znaczący sposób wpływają na sektor finansowy oraz zewnętrznych dostawców usług ICT. Nasz webinar ma na celu nie tylko wyjaśnienie, co oznacza DORA dla Twojej organizacji, ale także przedstawienie praktycznych strategii wzmocnienia odporności cyfrowej.

Co będziecie mogli zyskać?

  • Zrozumienie wymagań DORA: Szczegółowe omówienie przepisów oraz tego, jak wprowadzenie DORA wpłynie na codzienne operacje i zarządzanie ryzykiem w Twojej organizacji.
  • Analiza aktualnych zagrożeń w cyberprzestrzeni: Najnowsze informacje na temat zagrożeń, które mogą wpłynąć na polski sektor finansowy i technologiczny.
  • Ochrona Active Directory przed atakami: Praktyczne porady, jak zabezpieczyć się przed najnowszymi metodami ataku wykorzystywanymi przez cyberprzestępców, w tym rosyjskich hakerów.
  • Wskazówki od ekspertów: Bezpośrednia wiedza od liderów branży, takich jak dr Mariusz Stawowski (CTO Clico) i Katarzyna Armińska-Waszczyk (radca prawny).

Jak się zarejestrować?

Rejestracja na webinar jest bezpłatna, ale liczba miejsc jest ograniczona! Aby zapewnić sobie udział, kliknij poniższy link i wypełnij formularz rejestracyjny:

Nie przegap tej wyjątkowej okazji do poszerzenia swojej wiedzy i zabezpieczenia swojej organizacji w obliczu rosnących zagrożeń cybernetycznych. Czekamy na Ciebie!

Zapraszamy do udziału i do zobaczenia podczas webinaru!