Narzędzia Privileged Access Management (PAM) są stosowane w celu zmniejszenia ryzyka ataku na konta o podwyższonym poziomie dostępu do sieci czy danych poprzez zabezpieczenie haseł i ich rotację, granularną kontrolę dostępu, zarządzanie sesjami i inne strategie Zero Trust.

PAM nie tylko minimalizuje potencjalne zagrożenie wewnętrzne i zewnętrzne, ale również ogranicza zakres niepożądanej aktywności w przypadku jej wystąpienia.

➡ Wykrywanie kont uprzywilejowanych w wielu systemach, infrastrukturze i aplikacjach,
➡ Zarządzanie poświadczeniami i kontrola dostępu do kont uprzywilejowanych,
➡ Tworzenie, monitorowanie i rejestrowanie sesji dla interaktywnego dostępu uprzywilejowanego,
➡ Korzystny wpływ na wydajność operacyjną.

🤝 Partnerstwo Biznesowe Softinet

Delinea jest wiodącym producentem rozwiązań do zarządzania dostępem uprzywilejowanym (PAM, privileged access management), dzięki którym nowoczesne, hybrydowe przedsiębiorstwa mogą bezproblemowo korzystać z zabezpieczeń. Przy użyciu jej rozwiązań firmy i instytucje mogą zabezpieczać dostęp do danych, urządzeń, kodu i infrastruktury chmurowej o znaczeniu krytycznym, aby zmniejszać ryzyko, zapewniać zgodność z przepisami i regulacjami oraz upraszczać korzystanie z mechanizmów bezpieczeństwa.

Dodatkowo, będąc w ekosystemie dystrybucji Ingram Micro oraz w posiadaniu wewnętrznych kompetencji handlowych i technicznych  naszym Klientom gwarantujemy wysoko merytoryczne wsparcie przy tych zaawansowanych rozwiązaniach.