W dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie, gdzie cyberzagrożenia stają się częścią naszej codzienności, kluczowe jest ciągłe dostosowywanie strategii ochrony danych do nowych wyzwań. Przedsiębiorstwa i organizacje stają przed koniecznością przemyślenia swoich dotychczasowych założeń dotyczących backupu i bezpieczeństwa, aby nie tylko chronić swoje zasoby, ale również zapewnić ciągłość działania w przypadku cyberataku.

Z myślą o tych wyzwaniach, przygotowaliśmy webinar: „Backup i Security – jak dzięki Commvault skutecznie połączyć te dwa obszary”, podczas którego nasi eksperci podzielą się wiedzą i doświadczeniem na temat budowania wielowarstwowej ochrony danych.

Co Cię czeka?

Podczas naszego webinaru dowiesz się, jak adaptować swoje strategie bezpieczeństwa danych do nowych realiów, korzystając z filozofii Zero-Trust oraz zaawansowanych technologii, takich jak Intellisnap, WORM, air-gap, deception. Omówimy również, jak rozwiązania oferowane przez Commvault mogą wspierać Twoją organizację w efektywnym odtwarzaniu danych po cyberataku.

Dla kogo jest ten webinar?

Nasz webinar jest skierowany do wszystkich specjalistów IT, menedżerów ds. bezpieczeństwa, a także osób odpowiedzialnych za strategie ochrony danych w organizacjach. Niezależnie od tego, czy dane w Twojej firmie są odpowiednio chronione czy dopiero zaczynasz przygodę z backupem ten webinar jest dla Ciebie.

Kluczowe informacje:

  • Data i godzina: 20 lutego 2024, godzina 10:00
  • Miejsce: Online

Zarejestruj się już dziś!

Oczekujemy na Ciebie! Dołącz do nas, aby razem odkryć, jak skuteczniej chronić najcenniejsze zasoby Twojej organizacji przed cyberzagrożeniami.