Czy Twoja firma jest przygotowana na wyzwania związane z cyberbezpieczeństwem? Współczesne zagrożenia wymagają nowoczesnych rozwiązań. Dlatego zapraszamy Cię na nasz webinar, który odbędzie się 14 maja o godzinie 10:00. Naszym prelegentem będzie Tomasz Wojtas, IT Security Consultant z Clico, który podzieli się swoją wiedzą na temat zaawansowanych narzędzi bezpieczeństwa.

Podczas webinaru skupimy się na rozwiązaniu Rapid7 InsightIDR, które umożliwia automatyczną detekcję incydentów oraz ich obsługę. Przedstawimy, jak narzędzie to wspiera zespoły SOC w codziennej pracy przez centralizację logów i informacji, co umożliwia szybszą i bardziej efektywną reakcję na zagrożenia.

Omówimy także możliwości systemu InsightConnect, który pozwala na definiowanie automatycznych operacji reakcyjnych, co jest kluczowe dla szybkiej odpowiedzi na incydenty bezpieczeństwa.

Webinar będzie także okazją do zobaczenia tych narzędzi w akcji i zadania pytań naszym ekspertom. Będzie to nieoceniona wiedza dla każdego specjalisty, który chce zwiększyć swoje kompetencje w zakresie zarządzania bezpieczeństwem IT.

Rejestracja na webinar jest już otwarta! Zachęcamy do zapisania się jak najszybciej. Zapewnij sobie dostęp do najnowszych informacji i najlepszych praktyk w branży.

Zarejestruj się teraz!

Nie przegap tej okazji do rozwijania swoich umiejętności i zapewnienia lepszej ochrony Twojej organizacji przed cyberzagrożeniami!