W nowej rzeczywistości, z przewagą pracy zdalnej, hybrydowej i typu bring-your-own-device (BYOD), zespoły ds. cyberbezpieczeństwa muszą zapewnić bezpieczeństwo każdego połączenia. Wraz z postępującą digitalizacją i migracją do chmury, zmienił się również sposób, w jaki użytkownicy uzyskują dostęp do swoich zasobów IT.

Podczas 9. edycji Advanced Threat Summit – jednej z największych i najważniejszych konferencji cyberbezpieczeństwa w Polsce, wspólnie z TeamViewer, opowiemy o zarządzaniu bezpieczeństwem zdalnego wsparcia w warunkach stale rosnących wymagań biznesowych.

Tegoroczna konferencja odbędzie się 22-24 listopada w formule hybrydowej – na żywo w hotelu w Warszawie oraz online. Sprawdź program.

Advanced Threat Summit 2022 to:

  1. jedna z największych i najważniejszych konferencji cyberbezpieczeństwa w Polsce, dedykowana menedżerom cyberbezpieczeństwa i bezpieczeństwa informacji z dużych i średnich firm,
  2. wydarzenie posiadające bardzo bogaty i zróżnicowany program oraz wyselekcjonowaną grupę prelegentów z Polski i zagranicy,
  3. z pierwszej ręki – od znanych ekspertów – poznasz rozwiązania i doświadczenia specjalistów, którzy odpowiadają za bezpieczeństwo cyfrowe i informacyjne swoich organizacji.

Mam nadzieję, że spotkamy się tam osobiście – 22-24 listopada tego roku!