O nas

Poznaj Softinet - firmę która wyznacza nowe standardy na rynku IT. Nasi pracownicy to specjaliści - pasjonaci, którzy dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu są w stanie świadczyć dla Państwa usługi na najwyższym poziomie!

Softinet to..

... zespół specjalistów-praktyków, który kieruje się wspólnymi wartościami, dzielący się wiedzą i doświadczeniem.

Wierzymy, że wiedza i doświadczenie są kluczem do współpracy na poziomie partnerskim, a wszystkie wykonywane przez nas usługi mają nieść mierzalną wartość dla Naszych Partnerów.

Nasze osiągnięcia

Wspierając naszych Partnerów biznesowych oraz świadcząc profesjonalne usługi IT, udało nam się osiągnąć następujące efekty:

App

McAfee - Debiut Roku 2018

Fortinet- Nagroda Partner of The Year

Fortinet -Projekt Roku 2017

Fortient - Wszechstronność rozwiązań 2018

Nasz zespół

Poznaj naszych współpracowników, którzy na codzień dbają o sukces Softinet!

Zarząd firmy

Krzysztof Bojar

Prezes Zarządu

+48 501 146 857

k.bojar@softinet.com.pl

Piotr Szymański

Dyrektor Generalny

+48 503 174 824

p.szymanski@softinet.com.pl

Finanse

Urszula Bachman-Szymańska

Dyrektor Finansowy

+48 502 745 481

u.bachman@softinet.com.pl

Sylwia Bielawska

Księgowa

+48 22 427 44 94

s.bielawska@softinet.com.pl

Anna Siennicka

Młodsza Księgowa

+48 22 427 44 94

a.siennicka@softinet.com.pl

Dział Sprzedaży

Roman Lis

Dyrektor Sprzedaży

+48 603 664 806

r.lis@softinet.com.pl

Przemysław Przydatek

Key Account Manager

+48 797 380 282

p.przydatek@softinet.com.pl

Piotr Bojar

Key Account Manager

+48 510 060 748

p.bojar@softinet.com.pl

Natalia Kołakowska

Key Account Manager

+48 502 047 787

n.kolakowska@softinet.com.pl

Korneliusz Pawłowski

Key Account Manager

+48 798 958 560

k.pawlowski@softinet.com.pl

Michał Mieciek

Key Account Manager

+48 501 502 400

m.mieciek@softinet.com.pl

Paweł Szymański

Key Account Manager

+48 515 397 735

pawel.szymanski@softinet.com.pl

Paweł Strojek

Business Development Manager

+48 600 476 831

p.strojek@softinet.com.pl

Dział Techniczny

Marcin Szymański

Dyrektor Techniczny

m.szymanski@softinet.com.pl

Tadeusz Selbirak

Inżynier Systemów Bezpieczeństwa

t.selbirak@softinet.com.pl

Paweł Płachecki

Inżynier Systemów Bezpieczeństwa

p.plachecki@softinet.com.pl

Paweł Rosiński

Inżynier Systemów Bezpieczeństwa

p.rosinski@softinet.com.pl

Piotr Dębski

Inżynier Systemów Bezpieczeństwa

p.debski@softinet.com.pl

Robert Budzaj

Architekt Rozwiązań IT

r.budzaj@softinet.com.pl

Administracja

Natalia Krzysztoszek

Office Manager

Centrum szkoleniowe

Małgorzata Waliszewska

Training Center Manager

+48 728 540 162

m.waliszewska@softinet.com.pl"

Marketing

Ewa Plenkiewicz

Marketing Manager

+48 512 808 812

e.plenkiewicz@softinet.com.pl

Formularz kontaktowy

Czekamy na Państwa zapytania, uwagi i sugestie. Postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak to możliwe.

Uzupełnij to pole
Uzupełnij to pole
Wprowadź poprawny adres e-mail
Uzupełnij to pole