Kariera

Softinet jest integratorem systemów informatycznych spacjalizującym się w obszarach: Security, Cyber Defence Systems, Networking, Data Protection & Business Continuity, Data Management, Virtualization. Firma świadczy także usługi serwisowe, utrzymaniowe i gwarancyjne.

Opiekun Kluczowego Klienta (KAM)

Zakres obowiązków:

  • • Rozwój sprzedaży specjalistycznych rozwiązań IT dla instytucji i przedsiębiorstw poprzez pozyskiwanie i budowanie długotrwałych relacji z klientami.
  • • Dbanie o wizerunek firmy.
  • • Realizacja założonych planów sprzedażowych.
  • • Cykliczne prognozowanie i raportowanie wyników sprzedażowych.
  • • Prowadzenie negocjacji, przygotowywanie ofert handlowych i dokumentacji przetargowych oraz koordynacja ich realizacji.
  • • Prowadzenie prezentacji rozwiązań dla Klientów.
  • • Stałe podnoszenie poziomu wiedzy na temat oferowanych rozwiązań poprzez udział w szkoleniach.
  • • Udział w przygotowaniu i realizacji projektów sprzedaży rozwiązań IT.
  • • Udział w realizacji projektów marketingowych.

Wymagania:

  • • Wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne lub informatyczne).
  • • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w sprzedaży B2B - mile widziane doświadczenie w sprzedaży rozwiązań ITC na rynku komercyjnym oraz sprzedaży szkoleń.
  • • Zainteresowanie rynkiem IT i nowymi technologiami.
  • • Entuzjazm, zaangażowanie i wysoka kultura osobista.
  • • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • • Samodzielność w działaniu oraz dobra organizacja pracy.
  • • Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • • Wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników.
  • • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego.
  • • Praca z najnowszymi technologiami - szkolenia oraz podnoszenie kompetencji z zakresu rozwiązań ICT.
  • • Szeroki zakres realizowanych projektów.
  • • Elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt).
  • • Darmowe lekcje języka angielskiego w firmie.
  • • Pracę w dynamicznym i zintegrowanym zespole.
  • • Podstawowe narzędzia pracy (laptop, telefon).
  • • Pracę w nowoczesnym biurowcu, położonym blisko centrum Warszawy, w dobrze skomunikowanej lokalizacji.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji wyłącznie drogą elektroniczną na adres praca@softinet.com.pl umieszczając w tytule: Rekrutacja-KAM

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Softinet sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 142B, 02-305 Warszawa („Softinet”) moich danych osobowych zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Softinet.
Zgodę można wycofać w każdym czasie, kontaktując się z Administratorem na adres e-mail: rodo@softinet.com.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Softinet sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („Softinet”).
Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.
Przesłanie do Softinet danych osobowych w zakresie szerszym niż określony w art. 22(1) Kodeksu pracy stanowi zgodę na ich przetwarzanie przez Softinet w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę możną wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu Pani/Pana danych osobowych w procesie rekrutacji oraz o przysługujących Pani/Panu prawach można znaleźć tutaj