Z dumą informujemy, że do grona naszych Partnerów Technologicznych dołączyła firma Gigamon. Firma Gigamon to ceniony dostawca innowacyjnych rozwiązań, które od ponad 12 lat rewolucjonizują branżę analizy ruchu sieciowego. Gigamon nie tylko umożliwia dostarczanie ruchu sieciowego do systemów analizy bezpieczeństwa i wydajności, ale także wprowadza nowe standardy efektywności i bezpieczeństwa.

Urządzenia Gigamon stanowią odpowiedź na wyzwania związane z tradycyjnymi portami SPAN, eliminując ich ograniczenia. Co więcej, pozwalają na bezpieczne wdrożenie rozwiązań inline, co ma istotny wpływ na skuteczność analizy i wydajność całej infrastruktury.

Gigamon wyróżnia się nie tylko jako dostawca, ale także jako partner innowacji. Dzięki ich zaawansowanym technologiom, kopiowanie ruchu z linków w sieciach fizycznych i wirtualnych, agregacja ruchu z wielu źródeł wraz z filtrowaniem oraz równoważenie obciążenia ruchu dla systemów analizy stają się bardziej dostępne i wydajne niż kiedykolwiek wcześniej.

Produkty Gigamon znajdują zastosowanie w różnych sektorach, od sieci rządowych po sieci dostawców usług i duże przedsiębiorstwa. Ich rozwiązania są nieodłączną częścią infrastruktury, która zapewnia bezpieczeństwo i wydajność w dzisiejszym świecie cyfrowym. Gigamon nie tylko reaguje na potrzeby rynku, ale także definiuje standardy, które inni dostawcy usług sieciowych starają się osiągnąć.