Kontakt | Mapa

Oferta F-Secure® Business Suite

Pakiet F-Secure® Business Suite stanowi idealne połączenie kluczowych elementów niezbędnych do ochrony sieci firmowych przed współczesnymi zagrożeniami płynącymi z Internetu. Przy użyciu F-Secure Business Suite można centralnie zarządzać zabezpieczeniami stacji roboczych, poczty e-mail, serwerów oraz bram internetowych. Elementy pakietu zostały zoptymalizowane pod kątem minimalnego wpływu na działanie systemu. Sposób obsługi i konfiguracji, a także metody aktualizowania i kupowania zaprojektowano tak, aby były możliwie najprostsze, spełniając przy tym nawet najbardziej skomplikowane wymagania dużych i małych przedsiębiorstw.

  • Ochrona komputerów stacjonarnych i przenośnych. Pakiet F-Secure Business Suite pozwala zabezpieczyć firmowe komputery przenośne i stacjonarne przed wszystkimi zagrożeniami online, takimi jak wirusy, oprogramowanie szpiegujące i próby uzyskania dostępu przez osoby nieupoważnione. Technologia DeepGuard zapewnia proaktywną ochronę przed nowymi zagrożeniami. Działająca w oparciu o tę technologię sieć udostępnia aktualizacje zabezpieczeń w czasie krótszym niż 60 sekund od momentu wykrycia nieznanego wcześniej złośliwego kodu.
  • Ochrona serwerów. Pakiet F-Secure Business Suite chroni firmowe serwery plików, a także powstrzymuje rozprzestrzenianie się złośliwego oprogramowania w sieci z zainfekowanych już komputerów. Przy użyciu tego pakietu można zabezpieczyć serwery z systemami Windows i Citrix.
  • Ochrona poczty e-mail i filtrowanie sieci Web. Dostępne w F-Secure Business Suite zabezpieczenia poczty e-mail (SMTP) i funkcje filtrowania ruchu w sieci Web (HTTP i FTP) usuwają złośliwe oprogramowanie. Wszystkie wirusy z wewnętrznego ruchu poczty e-mail i komunikacji między biurami są wykrywane i usuwane. Ponadto pakiet zapewnia szczelną ochronę przed spamem.
  • Zawsze aktualna ochrona. Unikatowe funkcje proaktywnej ochrony zawarte w pakiecie F-Secure Business Suite stanowią zabezpieczenie przed nowo powstającymi zagrożeniami. W celu zapewnienia maksymalnej ochrony, oprócz proaktywnych technologii, wymagane są również aktualizacje tradycyjnego rozwiązania, które działa w oparciu o sygnatury. Zaawansowane mechanizmy aktualizacji automatycznie i skutecznie eliminują zagrożenia.
  • Rozbudowane centralne zarządzanie. Oprogramowanie F- Secure Policy Manager umożliwia scentralizowane instalowanie, konfigurowanie i aktualizowanie wszystkich aplikacji zabezpieczających za pośrednictwem jednej konsoli. Ponadto administrator może z łatwością definiować i wdrażać zasady ochrony danych, a także monitorować działanie sieci przez generowanie szczegółowych raportów o stanie bezpieczeństwa.
  • Technologia in-the-cloud. Współczesne złośliwe oprogramowanie może włamać się nawet do komputera, który jest zabezpieczony. Firma F-Secure jest pierwszym na świecie producentem rozwiązań antywirusowych, który opracował sieć ochrony w czasie rzeczywistym udostępniającą zabezpieczenia w ciągu kilkudziesięciu sekund od wykrycia pierwszego potwierdzonego rodzaju nowego zagrożenia. To rozwiązanie działa w oparciu o technologię F-Secure DeepGuard, która korzysta z rozproszonej sieci komputerów w celu zapewnienia błyskawicznej ochrony przed nieznanymi wcześniej zagrożeniami.
  • Ochrona przed wykorzystywaniem luk w zabezpieczeniach internetowych. Jedną z najważniejszych aplikacji biznesowych jest obecnie przeglądarka sieci Web. Jest to również cel dla osób usiłujących wykorzystywać luki w zabezpieczeniach. Pakiet F-Secure Business Suite został wyposażony w zaawansowane technologie umożliwiające korzystanie z Internetu bez obawy, a także ułatwiające określanie wiarygodności zawartości online.

Kontakt

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o bezpośredni kontakt lub wysłanie zapytania, postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak to możliwe.

Pytanie:

Dane kontaktowe: