Kontakt | Mapa

Oferta ESET Vulnerability Assessement

ESET Vulnerability Assessment (EVA) - usługa działająca w chmurze - zwiększa bezpieczeństwo sieci firmowej, zapewnia wykrywanie podatności na różnego rodzaju ataki. Dzięki wykorzystaniu specjalistycznych narzędzi jest w stanie wykryć ponad 46 000 różnych podatności i luk w urządzeniach sieciowych czy działających usługach.

Jak to działa ?

ESET Vulnerability Assessment jest usługą działającą w chmurze. Dzięki temu nie ma konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania czy montowania dodatkowego sprzętu w serwerowni. Wystarczy zalogować się do usługi przez przeglądarkę internetową i zdefiniować adres IP serwera czy usługi, która powinna zostać przeskanowana.

Po zdefiniowaniu wszystkich parametrów i harmonogramu skanowania usługa łączy się z danym adresem IP. EVA weryfikuje jakie porty są otwarte i jakie usługi są podatne na ataki. Po wykonaniu pełnego skanowania usługa udostępnia pełny raport na temat wszystkich znalezionych podatności. Dodatkowo opisany jest sposób w jaki atakujący może wykorzystać lukę oraz jak można się przed tym zabezpieczyć.

  • Pewność w standardzie: Ocena i zarządzanie podatnością na zagrożenia.
  • Natychmiastowy wzrost poziomu bezpieczeństwa: wykrywanie i eliminacja ryzyka w czasie rzeczywistym dzięki natychmiastowej reakcji.
  • Zgodność z normą ISO 27000: Usługa zgodna z normą ISO/IEC 27001:2005, A.12.6 Kontrolowanie Technicznej Podatności na Zagrożenia.
  • Opłacalność: ESET gwarantuje kompleksowość usługi. Nie trzeba już kupować dodatkowych urządzeń do monitoringu, dodatkowego oprogramowania, czy zatrudniać własnego wykwalifikowanego personelu.
  • Kompatybilność: wyniki testów i powiadomienia mogą być zintegrowane ze standardowym systemem informacyjnym (helpdesk, centrum kontroli), co pozwala na sprawny przepływ informacji i szybką reakcję w sytuacjach krytycznych.
  • Skalowalność: Możliwość ochrony zarówno małych przedsiębiorstw jak i tych z tysiącami urządzeń.

Kontakt

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o bezpośredni kontakt lub wysłanie zapytania, postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak to możliwe.

Pytanie:

Dane kontaktowe: