Kontakt | Mapa

Oferta ESET Mobile Security

ESET Mobile Security - rozwiązanie do zabezpieczania smartfonów wykorzystujące zaawansowaną technologię ochrony proaktywnej. Przygotowany specjalnie z myślą o smartfonach z systemami Windows Mobile, Symbian, Android, program pozwoli Ci w pełni zabezpieczyć telefon przed zagrożeniami oraz przed kradzieżą danych.

Zaawansowana technologia inteligentnego skanowania ThreatSense® użyta w ESET Mobile Security chroni Twoje cenne i poufne dane zarówno przed już znanymi jak i nowymi zagrożeniami. Ochronie podlegają wszystkie załączniki e-maili i pliki kopiowane na Twojego smartfona i na nim przechowywane jak również wiadomości tekstowe i multimedialne.

  • Ochrona przed zagrożeniami - wszystkie aplikacje, pliki, foldery i karty SD są nieustannie skanowane w poszukiwaniu nowych zagrożeń. Skanowanie obejmuje również ukryte pliki i foldery.
  • SMS/MMS Antyspam - Możliwość definicji czarnych i białych list kontaktów, blokowanie wiadomości od nieznanych nadawców.
  • Antyzłodziej (Anti-Theft) - w przypadku kradzieży lub zgubienia urządzenia możesz zdalnie usunąć wszystkie dane - w tym listy kontaktów, wiadomości i dane z kart pamięci. Wystarczy, że wyślesz na telefon prostą komendę w postaci wiadomości SMS.
  • Autoryzacja karty SIM - Stwórz listę zaufanych kart SIM dla każdego urządzenia. W przypadku wprowadzenia nieautoryzowanej karty SIM automatycznie otrzymasz SMS z powiadomieniem zawierającym numer IMSI i numer telefonu tej karty. Dzięki takim danym będziesz mógł namierzyć złodzieja.
  • Kontrola bezpieczeństwa z wbudowanym menadżerem zadań - bądź zawsze na bieżąco w sprawie wszystkich ważnych funkcji telefonu, w tym stopnia naładowania baterii, wolnej przestrzeni dyskowej, uruchomionych procesów, połączenia Bluetooth i widoczności urządzenia.
  • Zdalna blokada - umożliwia zdalne zablokowanie smartfona celem odcięcia dostępu do ważnych danych użytkownika.
  • Lokalizacja GPS - pozwala zlokalizować zgubiony bądź skradziony telefon.
  • Zabezpieczenie przed usunięciem aplikacji - uniemożliwia nieautoryzowane usunięcie pakietu bezpieczeństwa z chronionego telefonu.
  • Zdalne zarządzanie - Wykorzystując ESET Mobile Security w sieci firmowej, możesz zdalnie zarządzać bezpieczeństwem smartfonów dzięki wykorzystaniu ESET Remote Administator. W ten sposób administrator może kontrolować bezpieczeństwo nie tylko komputerów, ale również wszystkich urządzeń przenośnych.

Kontakt

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o bezpośredni kontakt lub wysłanie zapytania, postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak to możliwe.

Pytanie:

Dane kontaktowe: