Kontakt | Mapa

Oferta Barracuda Web FilterBarracuda Web Filter to kompletne rozwiązanie do filtrowania treści stron WWW i blokowania aplikacji internetowych, zaprojektowane by egzekwować ustalone polityki korzystania z Internetu. Barracuda Web Filter to skuteczna i ceniona na rynku ochrona przed wirusami i programami typu spyware. Z licencją nieuzależniającą opłaty od liczby użytkowników Barracuda Web Filter oferuje najkorzystniejszą cenowo ochronę przed wirusami i niechcianymi treściami.

  • Kompleksowe, elastyczne filtrowanie. Barracuda Web Filter umożliwia firmom ustanowienie odrębnych polityk dla poszczególnych użytkowników i grup w różnych strefach czasowych. Barracuda Web Filter integruje się z serwerami LDAP, takimi jak Microsoft Active Directory, skąd pobiera dane uwierzytelniające oraz informacje o przynależności do konkretnych grup użytkowników.
  • Zabezpieczając ruch internetowy na bramce, Barracuda Web Filter zapobiega nowym infekcjom sieci przez wirusy i programy typu spyware. Barracuda WebFilter zapewnia ochronę przed rozprzestrzenianiem się programów spyware oraz umożliwia usunięcie spyware z już zainfekowanych maszyn. Nie ma przy tym konieczności wcześniejszej instalacji jakiegokolwiek oprogramowania klienckiego na każdej maszynie w sieci.
  • Łatwość użytkowania i utrzymania. Wdrożenie rozwiązania Barracuda Web Filter jest wyjątkowo proste, jako że nie wymaga instalacji żadnego oprogramowania czy wprowadzania modyfikacji w sieci. Aktualizacje Energize Updates dostarczane są automatycznie przez Barracuda Central, zaawansowane centrum technologiczne. Energize Updates, rozsyłane co godzinę, obejmują najnowsze sygnatury programów spyware i wirusów, kategorie filtrowania treści i aktualizacje bezpieczeństwa, zapewniając w ten sposób nieprzerwaną ochronę przed najnowszymi zagrożeniami.

Architektura Barracuda Web Filter


Kontakt

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o bezpośredni kontakt lub wysłanie zapytania, postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak to możliwe.

Pytanie:

Dane kontaktowe: