Kontakt | Mapa

Oferta Barracuda Message ArchiverSkuteczna archiwizacja wiadomości e-mail i Instant Messenger Barracuda Message Archiver to zintegrowane rozwiązanie sprzętowe i software’owe zaprojektowane aby archiwizować wiadomości e-mail: przychodzące, wychodzące i przesyłane pomiędzy użytkownikami w ramach danej organizacji. Barracuda Message Archiver automatycznie zapisuje i indeksuje wszystkie wiadomości pocztowe w czasie rzeczywistym, umożliwiając jednocześnie ich natychmiastowe przeszukiwanie i odzyskiwanie przez uprawnionych do tego użytkowników.

By móc natychmiast przechwytywać nowe wiadomości, Barracuda Message Archiver korzysta z funkcji księgowania Microsoft Exchange i innych standardowych serwerów pocztowych. Dla stworzenia pełnego archiwum, Barracuda Message Archiver może również importować starsze wiadomości i pliki PST. Jest to pierwsze urządzenie na rynku, które pozwala archiwizować oprócz poczty także pozycje z kalendarza, kontaktów i zadań w systemie MS Exchange.

  • Poprawa wydajności serwerów pocztowych Przenoszenie wiadomości e-mail, załączników, pozycji kalendarza, zadań i kontaktów do Barracuda Message Archiver znacząco usprawnia pracę serwera pocztowego, obniża koszty przechowywania danych i pozwala uzyskać wyższą wydajność operacyjną. Archiwizowane wiadomości e-mail są łatwo dostępne dzięki dodatkowej aplikacji, a użytkownik końcowy nie zauważa żadnych utrudnień w dostępie do swojej poczty.
  • Zgodność z politykami Zaawansowany, oparty na rolach interfejs użytkownika oraz sposób przechowywania danych, odporny na próby ich modyfikacji, umożliwiają administratorowi wewnętrzną kontrolę dostępu, pomagając w egzekwowaniu polityki firmy i przepisów zewnętrznych.
  • Ekonomiczność i łatwość użytkowania W przypadku Barracuda Message Archiver nie ma opłat licencyjnych uzależnionych od liczby użytkowników. Co więcej, eliminacja duplikowania danych oraz kompresja wiadomości sprawiają, że zmniejszają się koszty przechowywania wiadomości. Energize Updates dostarczają automatycznych aktualizacji dla rozbudowanej biblioteki sygnatur wirusów i polityk bezpieczeństwa.

Architektura Barracuda Message Archiver


Kontakt

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o bezpośredni kontakt lub wysłanie zapytania, postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak to możliwe.

Pytanie:

Dane kontaktowe: