Kontakt | Mapa

Oferta Barracuda Spam & Virus FirewallBarracuda Spam & Virus Firewall to zintegrowane rozwiązanie sprzętowe chroniące serwery pocztowe przed: spamem, złośliwym oprogramowaniem, spoofingiem, phishingiem i programami typu spyware.

Gama modeli urządzeń obejmuje rozwiązania odpowiadające potrzebom małych i średnich firm, jak również dużych przedsiębiorstw, w tym dostawców usług internetowych i hostingowych. Dla osiągnięcia większej pojemności i zapewnienia wysokiej dostępności kilka urządzeń Barracuda Spam & Virus Firewall można połączyć w klaster.

Barracuda Central monituje przez całą dobę dane zbierane z ponad 70 000 urządzeń Barracuda Spam & Virus Firewall rozmieszczonych w ponad 80 krajach Świata. W sytuacji kiedy pojawiają się nowe zagrożenia, Barracuda Central natychmiast dostarcza ochronę przed tymi zagrożeniami poprzez automatyczne aktualizacje.

Warstwowe podejście zastosowane w Barracuda Spam & Virus Firewall minimalizuje konieczność przetwarzania każdej wiadomości przez wszystkie moduły, co przy milionach wiadomości, które trzeba przetworzyć, pozwala znacznie zmniejszyć wpływ tego procesu na wydajność całego systemu.

W przeciwieństwie do rozwiązań software’owych Barracuda Spam & Virus Firewall redukuje obciążenie serwera pocztowego przez przeniesienie filtrowania antyspamowego i antywirusowego na zewnątrz. Architektura Barracuda Spam & Virus Firewall wykorzystuje 12 uzupełniających się warstw ochrony, by zapewniać bezpieczeństwo na najwyższym dostępnym poziomie na rynku. Barracuda Spam & Virus Firewall posiada unikatową analizę Intent, która bada zawarte w treści maila odnośniki. Dzięki tej metodzie Barracuda Spam & Virus Firewall jest w stanie precyzyjnie zablokować również nowe maile spamowe, odnoszące się do wykorzystywanych przy rozsyłaniu spamu witryn.

Wdrożenie Barracuda Spam & Virus Firewall nie wymaga żadnych modyfikacji sieci ani oprogramowania do instalacji, co minimalizuje potrzebę administracji. Aktualizacje Energize Updates rozsyłane są automatycznie z Barracuda Central. Aktualizacje do urządzeń są dostarczane co godzinę, gwarantując stałą ochronę przed najnowszymi zagrożeniami.

Architektura Barracuda Spam & Virus Firewall


Kontakt

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o bezpośredni kontakt lub wysłanie zapytania, postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak to możliwe.

Pytanie:

Dane kontaktowe: